Wilt u een overzicht van alle woningen in de buurt van Eben-Emael of deelgemeenten?
Woning Te koop
Afdrukken
| Type: |
Ruime villa met 4slpk, sauna, zwembad, uitzicht over de Jekervallei. Moderne architectuur, gebouwd in helling |
| Adres: |
Rue de Eben 19 Eben-Emael |
| Referentie: |
w216 |
| Prijs: |
450.000,00 € (Exclusief kosten) |
| Klein schrijfgeld mogelijk: |
Neen |
| Uw hypotheek berekenen voor dit object: |
 |
| |
Rustig gelegen op flank van de Jekervallei met aan de zuidzijde schitterend uitzicht op de vallei. 10 minuten van Maastricht, vlot bereikbaar met auto. 8km van Riemst en Visé. De streek leent zich uitstekend voor korte en lange wandelingen en fietstochten. |
| Omschrijving: |
Ruime villa met 4slpk, sauna, zuidtuin en prachtig zicht over de Jekervallei.
Indeling begane grond niveau 0:
Ruime garage 26 m2. Hall ( 7m2) met vestiaire, toiletruimte en twee glazen deuren naar living. Living (30m2) met sfeerhaard, grote glaspartij op het zuiden (6 meter breed 2.70 meter hoog) met twee openslaande deuren naar zuidterras van 25 m2 over de volledige breedte van het terras ( 6 meter) loopt een elektrisch bediende zonneluifel met een uitval van 3.50 meter. Tevens hoog raam in de zijgevel. Eetkamer 20 m2 met raam naar terras, raam met uitzicht op de Jekervallei en raam in zijgevel. Open- keuken 20 m2 met groot kookeiland keramische kookplaat, grilplaat, inbouwoven, twee spoelbakken en zeer veel bergruimte. Raam in zijgevel. Bijkeuken: 12 m2 met aanrecht met dubbele spoelbak en keukenkastjes. Traphal.
Niveau + 1. een galerij met vide en zicht op de living aan de ene zijde en grote glaspartij ( 6 meter bij 2.30 meter) met zicht op de Jekervallei en raam in de zijgevel. De ramen aan de zuidzijde zijn voorzien van elektrisch bedienbare zon en warmte isolerende screens. Kantoor/hobbyruimte 20 m2 met zicht op living, raam aan zuidzijde en raam in zijgevel.
Niveau -1 (slaapkamer niveau):
Slaapkamer 1: 20 m2 met douche en wastafel in de slaapkamer, raam in zijgevel, Ruime dressing 7.5 m2 voorzien van wandplanken met twee hanggedeeltes. Slaapkamer 2 : 13 m2 met raam op zuidzijde. Slaapkamer 3 : 14 m2 met raam op zuidzijde. Slaapkamer 4 : 14 m2 met raam op zuidzijde.
Badkamer: 16 m2, zeer ruim met extra groot bad, douche en twee wastafels. Halletje 4 m2 met toegang tot 3 kelderruimtes en toiletruimte.Kelder 1: 20 m2 met tweede meterkast, waterontharder aangesloten direct na de waterhoofdkraan (overal onthard water in huis) Kelder 2 : 20 m2. Kelder 3 : 12 m² in deze kelder is er een aansluiting voor wasmachine en droogtrommel.
Niveau - 2 ontspanningsruimten:
Via de slaapkamergang is de trap naar niveau min 2 te bereiken.
Saunaruimte: 20 m2 in deze ruimte staat een 6 persoonssauna voorzien van combi-oven hierdoor is de sauna zowel te gebruiken als klassieke Finse sauna als ook in combinatie met stoom als vochtige sauna. Verder is er ruimte voor bv zonnebank en sporttoestellen..
Zwembad kelder 56 m2 in deze ruimte is een zembadbak van 23 m2 en 1,5 meter diep, er liggen aan en afvoerleidingen, voor water aan en afvoer, skimmers en lampen, er is krachtstroom voorzien. Het zwembad is verder niet afgewerkt. Momenteel is de bak afgedekt door een balkenconstructie met houtenplaten en luxe vinyl vloerbedekking. De ruimte wordt als ontspanningruimte gebruikt. Rondom de zwembadbak ligt een Braziliaanse leisteenvloer met vloerverwarming. Deze ruimte heeft drie brede ramen aan de zuidzijde
Toiletruimte 2 m2 Vloer is betegeld met Braziliaanse leisteen en er is vloerverwarming. Kelder/doucheruimte: 16 m2 in deze ruimte is een aanrechtblad met anderhalve spoelbak en een inloopdouche. Technische ruimte 2 m2.
Terras: à voorzijde van de woning is er een ommuurd terras van 20 m2 & zuidterras van 25 m2 met uitzicht over de vallei.
Bevloering: niveau 0: Braziliaanse leisteen en vloerverwarming. Niveau +1 & -1: luxe laminaat. Niveau -2: luxe trendy vinyl & Braziliaanse leisteen en vloerverwarming. |
| Type bebouwing: |
Open |
| Bouwjaar: |
2006 |
| Perceeloppervlakte: |
685 m² |
| Bewoonbare oppervlakte: |
380 m² |
| Oppervlakte woonkamer: |
30 m² |
| Inhoud: |
950 m³ |
| Aantal slaapkamers: |
4 |
| Aantal badkamers: |
2 |
| Bureel: |
1 |
| Kelder: |
Volledig |
| Zolder: |
Neen |
| Woonlagen: |
4 |
| Verwarming: |
Stookolie |
| Afwerking: |
Goed |
| Afwerking keuken: |
Luxe |
| Afwerking badkamer: |
Luxe |
| Opmerkingen: |
Perceelsbreedte 18.26 m. Perceelslengte 36 m. Breedte voorgevel 12 meter. Diepte 16 m. |
Niet gevonden wat je zocht?
Vul onderstaand formulier in en dan helpen wij u graag verder!